سوالات متداول درباره ادویه‌جات هفت ادویه

در این قسمت سوالات مهمی که ممکن است در هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی هفت ادویه برای شما پیش بیاید پاسخ داده شده است. بدیهی است اگر سوالی دارید که در بین سوالات ما نیست می توانید با ما تماس بگیرید. پشتیبانان سایت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

بله، فروشگاه اینترنتی هفت ادویه دارای نشان ای نماد بوده و در سامانه کسب و کارهای ایران ثبت شده است.

نخیر، شما می توانید به صورت مهمان نیز خرید خود را انجام دهید. اما بهتر است بدانید در صورت خرید به صورت مهمان، شما نمی توانید سفارش خود را  از طریق لینک پیگیری سفارش، پیگیری کنید.

بله، فروشگاه اینترنتی هفت ادویه به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته آماده ثبت سفارشات شما عزیزان می باشد.

در صورتی که درسایت ثبت نام کرده اید میتوانید از مسیر : حساب کاربری من – سفارش های من ، سفارش های قبلی خود را مشاهده و وضعیت هر کدام را بررسی کنید.

برای هر محصول ما 4 وزن پرطرفدار را برای شما قرار داده ایم. اکثر محصولات سایت در وزن های 100 گرمی، 200 گرمی، 500 گرمی و یک کیلوگرمی برای خرید در دسترس شما عزیزان قرار دارد.

بسته به روش خرید شما، بین 3 تا 5 روز کاری بعد از ثبت سفارش، خرید به دست شما خواهد رسید.

دو روش برای کاهش هزینه پست وجود دارد:
1. افزایش میزان خرید به بیشتر از 200 هزار تومان

2. جمع کردن خرید ها و سفارش یک باره.

بله قطعا، شعار اصلی فروشگاه اینترنتی هفت ادویه، محصولات درجه یک و خالص می باشد.

ارگانیک، به محصولاتی گفته می شود که در تهیه و تولید آنها از بذرهای فرآوری شده، کود های شیمیایی و نورهای مصنوعی استفاده نشده باشد. درباره محصولاتی مانند سبزی های خشک خانگی و ادویه جات بومی ما می توانیم ارگانیک بودن آن ها را تضمین کنیم. اما بسیاری از ادویه جات موجود در بازار ایران وارداتی هستند و نمیتوان ارگانیک بودن آنها را مگر با آزمایش های تخصصی مشخص کرد.

قیمت گذاری های سایت هفت ادویه به نوعی تنظیم شده است که برای وزن های بالاتر به صورت خودکار تخفیفی را اعمال نموده و قیمت را کم میکند. بنابراین شما می توانید به راحتی در وزن های بالا تخفیف بگیرید و عمده خرید کنید.

دو روش برای ثبت سفارش و خرید از سایت هفت ادویه وجود دارد:

  1. سفارش آنلاین– در این روش شما محصولات درخواستی خود را به سبد خرید خود در سایت اضافه میکنید. اطلاعات تماس و آدرس خود را درج می کنید. مبلغ سفارش به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت ما واریز کرده و سفارش خود را ثبت می کنید. سپس سفارش شما در مرحله پردازش توسط پشتیبانی سایت قرار میگیرد.
  2. سفارش تلفنی– این روش مناسب کسانی است که خیلی با روش خرید آنلاین آشنایی ندارند و میخواهند سفارش خود تلفنی ثبت کنند. در این روش کافی ست با شماره ثبت سفارش تلفنی ما 021-28422294 تماس بگیرید و لیست خرید خود را در اختیار اپراتور قرار دهید. اپراتور سفارشی به نام شما در سایت ثبت کرده و اطلاعات کاربری و آدرس ارسال را برای شما وارد میکند. جهت تکمیل سفارش، لازم است شما مبلغ سفارش خود را از طریق موبایل بانک و عابر بانک به حساب سایت واریز کرده و شناسه واریز را در اختیار اپراتور قرار دهید. پس از تایید شناسه واریز، سفارش شما در مرحله پردازش قرار گرفته و باقی مراحل مانند روش سفارش آنلاین انجام خواهد شد.